ціна 5000 грн
Оперативно, професійно, якісно

Що таке логотип?

Логотип (від грец. Logos - слово, typos - відбиток) - оригінальне зображення найменування організації або товару.

Розробка логотипу Термін «логотип» з'явився на початку XIX століття на хвилі зростання обсягів виробництва, експорту і конкуренції і спочатку вживався як синонім слову «лігатура». Значення терміна змінилося у ХХ столітті, коли логотипом стали називати стилізоване шрифтове зображення назви чи умовний знак, що позначає організацію або товар.

Сьогодні логотип може являти собою оригінальне графічне зображення, фірмовий знак або фірмовий блок (комбінацію назви та знаку).

Логотип покликаний ідентифікувати компанію серед конкурентів, привертати увагу до товару чи послуги. Логотип повинен нести смислове навантаження, асоціюватися з діяльністю компанії, а його естетична складова - впливати на глибинні аспекти свідомості споживача і викликати довіру аудиторії.

Логотип перш за все елемент фірмового стилю. Від того, наскільки оригінальним і запам'ятовуватися він буде, найчастіше залежить успіх компанії на ринку.

Розроблений логотип повинен бути універсальним і однаково красиво виглядати як на фірмовому бланку, так і на рекламній листівці.

Подарунки

Для нових клієнтів

Промо код на 1500 грн під контекстну рекламу в google

Онлайн чат на сайт

Модуль Push повідомлень

Безкоштовна консультація

+ 38 (096) 42-90-008


Розробка логотипу

Студія WebEra пропонує послуги з розробки логотипу - від створення ескізу (3-7 прикладів) до адаптації його до різних носіїв. Наші дизайнери розроблять креативну концепцію, створивши логотип, який буде асоціюватися лише з Вашою компанією, її діяльністю, продукцією або послугами.