ціна від 50 000 грн
Оперативно, професійно, якісно

Для чого потрібно фірмовий стиль?

Фірмовий стиль є одним з найважливіших інструментів у просуванні компанії, служить для побудови комунікації із зовнішнім світом, а також покликаний підкреслювати індивідуальність компанії серед конкурентів.


Фірмовий стиль - це комплекс образотворчих, візуальних, інформаційних засобів для всіх видів і форм рекламних матеріалів: бланки, ділові документи, офісне приладдя, інтер'єр офісних приміщень і т.д.
Основні елементи фірмового стилю: Розробка фірмового стилю
Ідентифікація - логотип, шрифти, корпоративні кольори.
Презентація - візитки, бланки, шаблони документації.
Візуальна комунікація - упаковка (для виробничих компаній) і стандарти оформлення приміщень (для торгових фірм), уніформа співробітників і продавців, директиви використання фірмових елементів в дизайні приміщень або місць продажів.

У силу того, що людина сприймає навколишній світ через певні образи, в його підсвідомості створюється емоційний фон, який формується за рахунок візуального фактора і визначає пріоритети запам'ятовування.

Щодня потенційного споживача оточують сотні різних брендів і торгових марок. Людина здатна сприймати тільки малу частину інформації, що надходить, саме тому важливо, щоб візуальний образ співвідносився з образом конкретних продуктів або послуг, що поставляються. А для того, що б потенційний споживач запам'ятав ваш бренд, йому необхідно не менше 15-20 візуальних контактів. Саме для цієї мети служить фірмовий стиль компанії - споживач підсумовує рекламні повідомлення вашої компанії, що носять єдину «забарвлення» і тим самим асоціює компанію з уже знайомим йому брендом.

Для досягнення найкращих результатів в розробці єдиного фірмового стилю для всіх складових бізнесу, роботу варто довіряти одній студії. Тільки так можна домогтися однаковості всіх елементів, починаючи від візиток і закінчуючи сайтом компанії, і бути впевненим у збереженні образів, які стануть впізнаються і привабливі для кінцевого споживача.

Подарунки

Для нових клієнтів

Промо код на 1500 грн під контекстну рекламу в google

Онлайн чат на сайт

Модуль Push повідомлень

Безкоштовна консультація

+ 38 (096) 42-90-008


Розробка фірмового стилю

Наша агенція гарантує вам розробку гідної цікавої ідеї фірмового стилю Вашої компанії, її яскраве візуальне втілення, а також забезпечення законодавчого захисту на її використання у Ваших комерційних цілях.