Що таке інтернет реклама?

Під терміном інтернет реклама сайтів ми вкладаємо комплекс робіт спрямованих на значне зростання продаж, заявок та трафіку на Вашому сайті.

Під терміном розкрутка сайтів ми вкладаємо комплекс робіт спрямованих на значне зростання привабливості Вашого сайту як для пошукових машин, так і з точки зору ваших відвідувачів. Вже ні для кого не секрет, що основна кількість замовників приходить на сайт з Інтернет. А точніше з пошукових машин. Природно, чим вище ваш сайт знаходиться в списку, тим імовірніше, що потенційний клієнт відвідає саме його. Формування списку відбувається не випадковим чином, місце Вашого сайту в ньому залежить від багатьох параметрів. Наше завдання розкручування сайту як раз і полягає в тому, щоб провести комплекс робіт, який дозволить вашому сайту знаходиться на перших позиціях в результатах пошукових запитів.

Контекстна реклама - це реклама, при якій Ваше оголошення показується в пошукових системах в якості відповіді на запит користувача або на сайтах, де "перебувають" Ваші потенційні клієнти. Ваше оголошення показується тільки тим, хто в ньому зацікавлений!

На сьогоднішній день не достатності мати лише сайт. Промо компанія рахується успішною тільки тоді, якщо в неї входить створення власного представництва (групу, сторінку, блог) в соціальних мережах. Наша студія зробить і надасть цьому представництву - хороший імідж, відмінну репутацію та збільшить кількість прихильників.

Аудит сайту - це діагностика всіх можливих причин, які заважають Вам вичавити максимум зі свого веб-сайту.
SEO-аудит сайту - це комплексне обстеження сайту, в ході якого будуть виявлені всі відхилення від норм SEO. SEO аналіз сайтів дозволяє максимально оптимізувати їх роботу. Ми оцінимо ваш ресурс за шкалою оптимізації - проведемо експрес-аналіз сайту, а також аналіз його структури, проведемо пошуковий аудит сайту: виміряємо його індексацію в пошукових системах, перевіримо його видимість за запитами і результативність самих запитів.

Основне завдання простого копірайтера - зробити так, щоб текст не тільки ніс інформацію, а й переконував і продавав.
Завдання SEO-копірайтера набагато складання, написаний ним текст повинен не тільки спонукати відвідувача на покупку певного товару або послуги, а й також приводити нових відвідувачів з пошукових систем, текст повинен містити необхідні обсяги ключових фраз і слів, які гармонійно поєднуються з продають текстом. Виходить статті повинна працювати на два напрямки, як на людей, так і на пошукові системи.

Хочете сайт який дійсно буде приносити гроші?

Телефонуйте, щоб отримати ефективне рішення із розробки чи реклами інтернет проекту

+ 38 (096) 42-90-008

Подарунки

Для нових клієнтів

Промо код на 1500 грн під контекстну рекламу в google

Онлайн чат на сайт

Модуль Push повідомлень

Безкоштовна консультація

+ 38 (096) 42-90-008