від 4000 грн

Pinterest

від 4000 грн

Instagram

від 4000 грн

Що таке SMM і SMO?

SMO - оптимізація сайту, орієнтована не на пошукові машини, а на користувачів, спрямована на адаптацію та «соціалізацію» контенту. Зусилля по SMO просуванню сайту спрямовані на те, щоб статті і замітки найчастіше цитували в соціальних мережах, блогах і форумах, залучаючи на сайт відвідувачів звідти.

SMM - Social Media Marketing - це ефективний інструмент, за допомогою якого відвідувачі залучаються на сайт з соціальних мереж, спільнот, блогів, щоденників і форумів. SMM відноситься до інструментів нестандартного просування і, на сьогоднішній день, є найбільш перспективним. Він затребуваний як компаніями малого та середнього бізнесу, так і великими світовими брендами, які його використовують для власного просування і налагодження контакту зі своїми споживачами.

Подарунки

Для нових клієнтів

Промо код на 1500 грн під контекстну рекламу в google

Онлайн чат на сайт

Модуль Push повідомлень

Безкоштовна консультація

+ 38 (096) 42-90-008


Просування в соціальних мережах SMO і SMM


На сьогоднішній день не достатності мати лише сайт. Промо компанія рахується успішною тільки тоді, якщо в неї входить створення власного представництва (групу, сторінку, блог) в соціальних мережах.


Переваги просування в соціальних мережах і блогах:

Розкрутка в тематичних блогах, соціальних мережах і реклама в жж, працює на території, яку користувачі відчувають своєю, місцем правдивої, перевіреної інформації «з перших рук». Відповідно цікаві факти, навіть рекламного характеру, передаються друзям і знайомим, результат досягає гемотречних прогресій роблячи, так званий, інформаційний бум. Це явище називають вірусним маркетингом, саме так розповсюджується інформація реклама в контакті.
Реклама в соціальних мереж і блогах оперативно занаходить свого читача і глядача. Просування корпоративного блогу включає в себе мету створення і підтримання дискусій, яка буде краще будь-якого соц. опитування, вловити зацікавленість потенційних клієнтів в вашій послузі чи продукті, направити думку в потрібне русло, оцінити перспективу подальшого розвитку.
Аудиторія в соціальних мережах завжди доступна і відкрита для нової інформації. Користувачі об'єднуються в спілки за інтересами, надаючи всім охочим інформацію про себе, тим самим облегшуючи роботу спеціалістам по просуванні, дозволяючи застосовувати такі прийоми як вірусний і прихований маркетинг.
Просування блогу, розміщення посилань, заміток іншими користувачами, цитування матеріалів іноді працює набагато ефективніше ніж розміщення посилань на головних сторінках тематитичних сайтів. Піднімаючи авторитетність сайту в "очах" пошукових роботів.

Ми пропонуємо вам наступні послуги з просування сайту за допомогою соціальних мереж та блогів:

  • Створення, ведення і просування корпоративного блогу;
  • Створення і просування представництва компанії в популярних соціальних мережах та блогосфері (ВКонтакті, Однокласники, Facebook, Twitter, Живий Журнал, LiveInternet і т. п.);
  • Співпраця з блогерами і лідерами громадської думки в спільнотах;
  • Прихований маркетинг на форумах;
  • Вірусний маркетинг та організація флеш-мобів;
  • Проведення маркетингових досліджень в блогосфері;
  • Написання і розміщення на тематичних майданчиках інформаційних матеріалів та прес-релізів.