Подібне питання суто індивідуальне. В основному вплив робить:

- Цілі замовника.
- Обсяг сайту;
- Рівень ексклюзивності дизайну.
- Тематика сайту;

Створення web-сайтів Львів - незаперечно трудомісткий і клопіткий процес. Тим більше, якщо мова йде про комерційний проект, який зобов'язаний ефективно представляти компанію в мережі Інтернет і бути додатковим джерелом збільшення доходів: прямим (сайт функціонує як електронний магазин, займаючись прямими продажами) або непрямим (сайт представляє, рекламує компанію, містить інформацію про товари і послуги).
Вартість створення web-сайту Львів також включає в себе кілька важливих складових: зарплата співробітників компанії, які працюють над проектом, вартість програмного забезпечення, використовуваного обладнання, вартість оренди офісу, та інші витрати, що складаються в бюджет.
Часто клієнт бажає написання системи управління сайтом з нуля. Це найчастіше обумовлено оригінальністю ідей, також тонкощами бізнесу і бажанням отримати проект, не схожий на сайти конкурентів. Ми, залишаючи право остаточного вибору за клієнтом, тим не менш, пояснюємо деякі нюанси:
- Вартість унікальної розробки системи управління сайтом значно вище, ніж вартість готових рішень, які цілком влаштували б замовника за функціональними можливостями;
- Написання такої унікальної системи потребує багато часу як на створення, так і на тестування і виправлення помилок. Час для клієнта є важливою вимогою, тому що в наш час спостерігається жорстка конкурентна боротьба;
- І найкращі програмісти допускають помилки і недоліки, які згодом виправляються випуском нових версій, заснованих на даних, які отримані від користувачів програмного продукту.
Звертаючись до компанії з відомим розрекламованим ім'ям, варто бути готовим, що за ім'я доведеться переплатити. Найчастіше, створення сайту молодою компанією з похвальною репутацією коштує значно дешевше, ніж замовлення аналогічного сайту у розкручених студій.
Також ми радимо прислухатися до думки фахівця в питанні мінімізації бюджету, та й в інших напрямках. Наша компанія зацікавлена у створенні ефективного та функціонального сайту не менше Вас, тому поради фахівців будуть стосуватися лише тих витрат, яких дійсно можна уникнути без шкоди для ресурсу.

З усього цього можна зробити єдино правильний висновок - оптимальність вибору і розрахунок дадуть у результаті найкращий продукт.
У будь-якому випадку, заощаджувати на створенні сайту немає сенсу, тому що тільки успішний проект здатний самоокупним. У той час як сайт, зроблений на швидку руку, значно знижує статус компанії, навіть у тому випадку, якщо професійне функціонування її бездоганно.